Gününüzü mümkün olabilecek en mükemmel şekilde geçirmeniz için yararlanabileceğiniz hizmetler hakkında bilgi alın.

danışma görsel

DANIŞMA NOKTASI

VIALAND Alışveriş Caddesi’ndeki hizmetler hakkında bilgi, mağaza konumları ve diğer sorularınız için uzman ve güler yüzlü kadromuza danışabilirsiniz.

otopark görsel

ÜCRETSİZ OTOPARK

Aracınızın güvenli ellerde olduğunu bilerek alışverişin keyfini çıkarabilmek için ücretsiz, 8000 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparklarımızdan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Alışveriş Caddesi’ndeki otopark danışma noktalarına başvurabilirsiniz.
banka atm görsel

BANKA & ATM

İhtiyaç duyduğunuz anda banka işlemlerinizi gerçekleştirmek veya para yatırmak, çekmek, transfer etmek gibi hızlı işlemleri aradan çıkarmak için Alışveriş Caddesi içerisinde Banka & ATM’ler de mevcut!
tekerlekli sandalye görsel

TEKERLEKLİ SANDALYE

VIALAND Alışveriş Caddesi’nde gün boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz tekerlekli sandalye ihtiyaçlarınızı danışmamızdan temin edebilirsiniz.
vale görsel

VALE

VIALAND’e geldiğinizde park yeri bulmakla vakit kaybetmeyin diye, vale servislerimizdeki uzman personelimiz sizin yerinize aracınızı otoparkımıza uygun ve güvenli bir şekilde park ediyor.
araç yıkama görsel

ARAÇ YIKAMA

Aracınızın bakımını en iyi şekilde sağlayacak uzman kadrosu ve kaliteli sistemleriyle araç yıkama hizmeti VIALAND Mavi Otopark'ta!
terzi görsel

TERZİ

VIALAND Alışveriş Cadddeleri’nde hizmette sınır tanımıyoruz. Siz alışverişinizi yaparken terzimiz kıyafetlerinizi tamir etsin. Sizin yapmanız gereken tek şey eve dönerken kıyafetinizi almayı unutmamak.
kayip eşya görsel

KAYIP & BULUNTU EŞYA

Kaybettiğiniz tüm eşyalarınız için kayıt tutulmakta, titizlikle araştırılmakta ve bulunursa size teslim edilmektedir. Kayıp ve buluntu eşyalar için danışmadan bilgi alabilirsiniz.
taksi görsel

VİALAND TAKSİ

Vialand taksi konforunuz için hizmet vermektedir.
wifi görsel

WİFİ

AVM Food Court katında ücretsiz wifi hizmeti