Skip Navigation LinksAnasayfa > Alışveriş > Hizmetler

Alışveriş Caddeleri Hizmetler

Gününüzü mümkün olabilecek en mükemmel şekilde geçirmeniz için yararlanabileceğiniz hizmetler hakkında bilgi alın.

Danışma Noktası

Vialand

VIALAND Alışveriş Caddesi’ndeki hizmetlerle ilgili bilgi almak, mağazaların ve hizmetlerin konumlarını öğrenmek ve diğer sorularınız için uzman ve güler yüzlü kadromuza danışabilirsiniz.

Ücretsiz Müşteri Servisi

Vialand

VIALAND Alışveriş Caddeleri’ne kolay ulaşım için ücretsiz müşteri servisimizden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Otopark

Vialand

Aracınızın güvenli ellerde olduğunu bilerek alışverişin keyfini çıkarabilmek için üç saate kadar ücretsiz, 8000 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparklarımızdan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Alışveriş Caddesi’ndeki otopark danışma noktalarına başvurabilirsiniz.

Banka & ATM

Vialand

İhtiyaç duyduğunuz anda banka işlemlerinizi gerçekleştirmek veya para yatırmak, çekmek, transfer etmek gibi hızlı işlemleri aradan çıkarmak için Alışveriş Caddesi içerisinde Banka & ATM’ler de mevcut!

Tekerlekli Sandalye

Vialand

İhtiyaç hâlinde VIALAND Alışveriş Caddesi’nde gün boyunca kullanabileceğiniz tekerlekli sandalye hizmetimizle ilgili danışmadan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Ücretli Hizmetler

Vale

Vialand

VIALAND’e geldiğinizde park yeri bulmakla vakit kaybetmeyin diye, vale servislerimizdeki uzman personelimiz sizin yerinize aracınızı otoparkımıza uygun ve güvenli bir şekilde park ediyor

Araç Yıkama

Vialand

Aracınızın bakımını en iyi şekilde sağlayacak uzman kadrosu ve kaliteli sistemleriyle araç yıkama hizmeti VIALAND Mavi Otopark'ta!

Terzi

Vialand

VIALAND Alışveriş Cadddeleri’nde hizmette sınır tanımıyoruz. Siz alışverişinizi yaparken terzimiz kıyafetlerinizi tamir etsin. Sizin yapmanız gereken tek şey eve dönerken kıyafetinizi almayı unutmamak.

 

Temel Hizmetler

Sinema

Vialand

Bebek Bakım Odası

Vialand

Revir / Ambulans

Vialand

WC

Vialand

Mescit

Vialand

Tekerlekli Sandalye

Vialand